کولر آبی آزمایش مدل اکسترا Extra ❤️

آنچه در این مقاله می خوانید

جدیدترین نوع کولر آبی که توسط شرکت معتبر آزمایش بر طبق ایده نو و خلاقانه مهندسان توانمند در شرکت آزمایش طراحی و تولید شده است کولر آبی آزمایش مدل اکسترا ❤️ می‌باشد.

یکی از دلایل مهم که نقطه‌ضعف کولر آبی به‌حساب می‌آید این است که میزان سرمایه این کولرها مخصوصاً در فضای نسبتاً بزرگ است به‌اندازه کافی نبوده و باعث شده که در مکان‌هایی که دارای متراژ بالا هستند و مخصوصاً در ماه‌های گرم سال کارآمدی آن کاهش پیدا کند.
شرکت آزمایش که یکی از قدیمی‌ترین شرکت در صنعت لوازم‌خانگی در کشور از سعی کرده این مشکل را با اختراع کردن نو و خلاقیت جدید برطرف کند و آن اختراع کولر آبی مدل اکسترا شرکت آزمایش است.

ویدیو معرفی کولر آبی آزمایش مدل اکسترا Extra

ویژگی های کولر آبی آزمایش مدل اکسترا

 • سرمایش دومرحله‌ای با قدرت خنک کنندگی بالا
 • مجهر به کلید کنترل ترموستات
 • با قابلیت اتصال و کنترل از طریق اینترنت و گوشی هوشمند
 • قدرت سرمایش ۹۵۰۰۰ BTU
 • سیستم ضد رسوب و کنترل اتوماتیک پمپ درین
 • دارای بدنه گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک
 • صرفه جویی در مصرف آب و برق
 • تشک داخلی ABS ضد خوردگی
 • دارای پروانه توربو
 • مجهز به موتور راندمان بالا
 • ابعاد : ۸۶*۱۰۵*۱۲۶ سانتی متر
 • وزن : ۹۸ کیلوگرم

سرمایش دومرحله‌ای

کولر آبی آزمایش مدل اکسترا به‌عنوان یک نسل نو و جدید از انواع کولرهای آبی، از یک فرایند سرمایشی دومرحله ای برای ارائه بیشترین اندازه و میزان خنکی در مابین کولرها وجود داشته بهره می‌برد. در این فرایند دوفازی با استفاده کردن از دو مرحله خنک‌سازی باعث شده است ۵۰ درصد سرمایشی و خنک‌کنندگی و توان مصرفی آن نسبت به کولرهای آبی مشابه وجود داشته باشد.

در مرحله نخست یعنی مرحله پیش سرمایشی، هوا بدون این که رطوبتی با آن اضافه شود در مبدل حرارتی آلومینیوم سرد و خنک می‌شود. بعدازاین مرحله با عبور کردن هوا از یک پد سلولزی که دارای ضخامت ۲۰ سانتی‌متر است مجدداً هوا مرطوب و خنک شده و باواسطه فن تقویت شده و وارد فضا و محیط می‌شود. با استفاده از این راه و روش تا ۲۰ درجه دمای هوای خارج شده نسبت به دمای محیط کاهش پیدا می‌کند این قابلیت در هیچ‌کدام از کولرهای آبی معمولی وجود ندارد.

ترموستات با قابلیت اتصال و کنترل از طریق اینترنت و گوشی هوشمند

کولر آبی آزمایش مدل اکسترا را شما می‌توانید به اینترنت متصل کرده و با تلفن همراه کنترل کنید. ترموستات دیجیتال در محیط بیرون نصب می‌شود و در هر دمایی که آن را تنظیم کنید کلیه را خاموش و روشن می‌کند. ترموستات کولر آبی اکسترا قابلیت کنترل با وایرلس را دارد که کدام پمپ مخصوص مستغرق دولت گیلکی از این پمپ‌ها برای تخلیه کردن مخزن و دیگری برای آبرسانی استفاده می‌شود. در کنار این دستگاه یک کلید لمسی وجود دارد که دارای محافظ جان و همچنین ریموت کنترل رادیویی با برد بسیار بالا است.

قدرت سرمایش ۹۵۰۰۰ BTU

کولر آبی آزمایش مدل اکسترا توانسته است با نوآوری جدید و شایسته تحصیل در دو مرحله پیش خنک‌کنندگی سرمایش (دوفازی) که قدرت سرمایشی ۹۵۰۰۰ BTU را دارا است و این بدان معنی می‌باشد که ما یک کولر آبی که کارایی بسیار زیاد و بالاتری نسبت به کولرهای آبی معمولی که در بازار وجود دارد و یا حتی در حد کولرگازی می‌تواند باشد و به‌آسانی و راحتی یک فضای بسیار بزرگ که وسعت ۱۹۰ متری را داشته باشد را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

سیستم ضد رسوب و کنترل اتوماتیک پمپ درین

کولر آبی آزمایش مدل اکسترا برای کم شدن اثرات نامطلوب رسوب یک نوع سیستم کاهش‌دهنده رسوب در نظر گرفته شده است که بر طبق سختی آب و کارکرد دستگاه آب سنگین را تخلیه کرده و مانع از رسیدن آب به داخل به سطح اشباع می‌گردد. این کار باعث کاهش قابل‌توجهی از رسوب در دستگاه می‌شود.

در تمامی سیستم های تبخیری با تبخیر آب املاح و نمک‌های آن در مخزن باقی می‌ماند این فرآیند با غلیظ شدن آب و شروع رسوب دهی ادامه می‌یابد و آسیب فراوانی به بدنه دستگاه وارد می‌کنیم در نگارش رسوم به کار گرفته شده در این اقدام با نظارت بر عملکرد کولر و کاهش دوره غلظت آب کاهش رسوب دهی آب آب و حفاظت بهتر و عمر طولانی تر قطعات و تجهیزات کولر می گردد مدار کنترلی این سیستم قابلیت تنظیم کیفیت آب بر روی آب سخت آب معمولی و آب سبک را دارا می باشد.

بدنه گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک

در کولر آبی آزمایش مدل اکسترا محل متصل شدن درب‌ها به بدنه با یک نوار درزگیر آب‌بندی‌شده و مانع نفوذ هوای گرم بیرون می‌شود. بر روی درها و گیره‌های فنری دستگیره قرار داده شده است که با بازکردن درب‌ها دستیابی به قسمت‌های گوناگون کولر خیلی آسان شده است این بخش‌ها و بی‌هیچ تماسی ندارند و رسوب و چسبندگی وجود ندارد به‌راحتی و آسانی باز می‌شوند.

عایق پلی‌استایرن باعث می‌شود که در اثر تابش نور خورشید حرارت محیط را کاهش می‌دهد و باعث راندمان بیشتر می‌شود و مشکلاتی مانند پوسیدگی و زنگ‌زدگی را برطرف می‌سازد.

حمل آسان

در کولر آبی آزمایش مدل اکسترا نکته ای که قابل‌توجه است این که گروه سازنده برای حمل ساده و آسان این محصول آن را به‌صورت دو تکه‌ای طراحی و ساخته‌اند و این محصول قابلیت و ویژگی این را دارد که از وسط به دو قطعه جدا از هم می‌شود و به‌آسانی و راحتی می‌توان آن را از طریق راه‌پله و آسانسور حمل کرد؛ بنابراین شرکت آزمایش توانسته است که مشکل رایجی که برای حمل کردن کولر آبی وجود داشت را برطرف سازد.

پد کولر

کولر آبی آزمایش مدل اکسترا دارای دو مبدل است که یک مبدل پد سلولزی و دیگر مبدل آلومینیوم است. بر روی این پد چشمه‌های درشت در نظر گرفته شده است که باعث می‌شود زمان تعویض پد تا سه سال افزایش پیدا کند.

صرفه جویی در مصرف آب و برق

یکی دیگر از مزیت‌های کولر آبی آزمایش مدل اکسترا صرفه‌جویی در مصرف برق و آب است که حدود ۴۴ درصد مصرف برق و ۳۴ درصد مصرف آب را نسبت به سایر کولرهای آبی دارد. این کولر به‌گونه‌ای طراحی شده است که کف و سقف و درب‌ها با آب در تماس هستند و آب فقط در یک مخزن پلیمری در حال گردش است و سقف و کف کولر با استفاده از یک عایق پلی‌استایرن پوشیده شده و چون بدنه و درب و کف با آب سروکار ندارد از عمر بسیار بالایی برخوردار هستند.

مجهز به موتور راندمان بالا

استفاده از موتورهای با راندمان بالا که دارای ورق های با کیفیت و نازک تر در استاتور باعث کاهش هزینه های طول عمر موتور و تلفات انرژی می شود. یک موتور با راندمان بالا همان توان خروجی را تولید می کند، اما توان ورودی الکتریکی کمتری نسبت به موتورهای با راندمان استاندارد مصرف می کند.

عایق حرارتی

با توجه به اهمیت کنترل اتلاف حرارتی و جلوگیری از تاثیرگذاری تابش خورشید سقف و درب های محصول مجهز به عایق پلی استایرن می باشد. شایان ذکر است این عایق میان کف دستگاه و مخزن نیز به کار رفته است که بدین وسیله از اتلاف حرارتی آب مخزن جلوگیری کند.

طول عمر بالا

در کولر اکسترا هیچ‌یک از قطعات سقف و درب ها با آب تماس ندارند. در نتیجه دچار پوسیدگی، یا اختلال در عملکرد نمی شوند. آب تنها در مخزن پلیمری در جریان است و مخزن داخل بدنه با جنس فولاد گالوانیزه با پوشش الکترواستاتیک می باشد.

تشتک داخلی ABS ضد خوردگی

دارای پروانه توربو

سوالات متداول

تفاوت اصلی کولر اکسترا با دیگر کولرها چیست؟

صرفه‌جویی در مصرف برق و آب است که حدود ۴۴ درصد مصرف برق و ۳۴ درصد مصرف آب را نسبت به سایر کولرهای آبی دارد.
استفاده کردن از دو مرحله خنک‌سازی که باعث افزایش ۵۰ درصدی سرمایشی و خنک‌کنندگی آن شده است.
هیچ‌یک از قطعات سقف و درب ها با آب تماس ندارند و دچار پوسیدگی نمی شوند.
برای حمل آسان محصول را به‌صورت دو تکه‌ای طراحی شده که از وسط به دو قطعه جدا از هم تقسیم می‌شود و می‌توان آن را از طریق راه‌پله یا آسانسور حمل کرد.
دارای سیستم ضد رسوب و کنترل اتوماتیک پمپ درین
ترموستات با قابلیت اتصال و کنترل از طریق اینترنت و گوشی هوشمند

مصرف آب و برق این کولر چقدر است؟

صرفه‌جویی در مصرف برق و آب است که حدود ۴۴ درصد مصرف برق و ۳۴ درصد مصرف آب را نسبت به سایر کولرهای آبی دارد.

آیا می توان کولر را از طریق اینترنت و گوشی کنترل کرد؟

بله این کولر دارای ترموستات با قابلیت اتصال و کنترل از طریق اینترنت و گوشی هوشمند

ابعاد و وزن این کولر چقدر است؟

ابعاد : ۸۶*۱۰۵*۱۲۶ سانتی متر
وزن : ۹۸ کیلوگرم
قابلیت جداسازی به صورت دوتکه برای حمل آسان تر

کاتالوگ کولر آبی آزمایش مدل اکسترا Extra

 

 

 دانلود کاتالوگ انگلیسی کولر آبی آزمایش مدل اکسترا

Download English product catalog

Click Here

 

 

۴.۱/۵ - (۷ votes)

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

 • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
 • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
 • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
 • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

آزمایش، سربلند از هر آزمایش

دفتر مرکزی : تهران، گاندی جنوبی، نبش خیابان هفدهم، پلاک 30

تلفن :86080462-021

تلفن خدمات مرکزی : 86080590-021

فکس : 86080467-021

ایمیل : info@Azmayesh-group.ir

دلیل بازگشت وجه