آزمایش 60 ساله شد…

در کنار شما عزیزان توانستیم ششمین دهه از حضور آزمایش در صنعت لوازم خانگی را به خوبی پشت سر بگذاریم.

شخصی توانمند، خلاق، نوآور و خوش‌فکر به نام محسن آزمایش در سال 1337 سنگ بنای این برند را بنا نهادند و خوشبختانه این مسیر با درایت و تدبیر با تمام فراز و نشیبها ادامه یافت.
آزمایش در زمره اولین تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور است و افتخار دارد که پس از 60 سال حضور در صنعت لوازم خانگی کشور کماکان به عنوان یک برند ایرانی محصولات با کیفیت و به روز را در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد..

با توجه به وضعیت صنعت لوازم خانگی در مقطع فعلی و علیرغم مشکلات و محدودیت‌هایی که به‌واسطه تحریم‌ها بر اقتصاد کشور و به‌تبع آن بر صنعت لوازم خانگی سایه افکنده است، خوشبختانه آزمایش در مقایسه با برندهای دیگر در جایگاه خوبی قرار دارد و با یاری خداوند، با همدلی و همراهی یکایک کارکنان و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شاهد موفقیت‌های روزافزون این برند پرآوازه ایرانی خواهیم بود.

با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات تمامی همکاران و نمایندگان عزیز از این که توفیق حضور در خانه های شما عزیزان را در طی این 60 سال داشتیم خرسندیم و احساس غرور می‌کنیم؛ و امیدوارم بتوانیم در جهت رشد و اعتلای نام آزمایش به عنوان یک برند ایرانی قدم برداریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حساب کاربری