آزمایش 60 ساله شد…

آزمایش 60 ساله شد…

در کنار شما عزیزان توانستیم ششمین دهه از حضور آزمایش در صنعت لوازم خانگی را به خوبی پشت سر بگذاریم.

شخصی توانمند، خلاق، نوآور و خوش‌فکر به نام محسن آزمایش در سال 1337 سنگ بنای این برند را بنا نهادند و خوشبختانه این مسیر با درایت و تدبیر با تمام فراز و نشیبها ادامه یافت.
آزمایش در زمره اولین تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور است و افتخار دارد که پس از 60 سال حضور در صنعت لوازم خانگی کشور کماکان به عنوان یک برند ایرانی محصولات با کیفیت و به روز را در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد..

با توجه به وضعیت صنعت لوازم خانگی در مقطع فعلی و علیرغم مشکلات و محدودیت‌هایی که به‌واسطه تحریم‌ها بر اقتصاد کشور و به‌تبع آن بر صنعت لوازم خانگی سایه افکنده است، خوشبختانه آزمایش در مقایسه با برندهای دیگر در جایگاه خوبی قرار دارد و با یاری خداوند، با همدلی و همراهی یکایک کارکنان و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شاهد موفقیت‌های روزافزون این برند پرآوازه ایرانی خواهیم بود.

با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات تمامی همکاران و نمایندگان عزیز از این که توفیق حضور در خانه های شما عزیزان را در طی این 60 سال داشتیم خرسندیم و احساس غرور می‌کنیم؛ و امیدوارم بتوانیم در جهت رشد و اعتلای نام آزمایش به عنوان یک برند ایرانی قدم برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

USAIran