اخبار آزمایش

آزمایش 60 ساله شد…

در کنار شما عزیزان توانستیم ششمین دهه از حضور آزمایش در صنعت لوازم خانگی را به خوبی پشت سر بگذاریم.

شخصی توانمند، خلاق، نوآور و خوش‌فکر به نام محسن آزمایش در سال 1337 سنگ بنای این برند را بنا نهادند و خوشبختانه این مسیر با درایت و تدبیر با تمام فراز و نشیبها ادامه یافت.
آزمایش در زمره اولین تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور است و افتخار دارد که پس از 60 سال حضور در صنعت لوازم خانگی کشور کماکان به عنوان یک برند ایرانی محصولات با کیفیت و به روز را در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد..

با توجه به وضعیت صنعت لوازم خانگی در مقطع فعلی و علیرغم مشکلات و محدودیت‌هایی که به‌واسطه تحریم‌ها بر اقتصاد کشور و به‌تبع آن بر صنعت لوازم خانگی سایه افکنده است، خوشبختانه آزمایش در مقایسه با برندهای دیگر در جایگاه خوبی قرار دارد و با یاری خداوند، با همدلی و همراهی یکایک کارکنان و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شاهد موفقیت‌های روزافزون این برند پرآوازه ایرانی خواهیم بود.

با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات تمامی همکاران و نمایندگان عزیز از این که توفیق حضور در خانه های شما عزیزان را در طی این 60 سال داشتیم خرسندیم و احساس غرور می‌کنیم؛ و امیدوارم بتوانیم در جهت رشد و اعتلای نام آزمایش به عنوان یک برند ایرانی قدم برداریم.

مارس 8, 2019
سالگرد 60 سالگی لوازم خانگی آزمایش

آزمایش 60 ساله شد…

آزمایش 60 ساله شد… در کنار شما عزیزان توانستیم ششمین دهه از حضور آزمایش در صنعت لوازم خانگی را به خوبی پشت سر بگذاریم. شخصی توانمند، […]
مارس 6, 2019

سمینار فروش شرکت آزمایش در استان همدان

سمینار فروش شرکت آزمایش به همت نمایندگان استان 🔹 در ادامه سمینارهای شرکت آزمایش در سراسرکشوراین باردر استان همدان شاهد برگزاری سمیناری موفق با دستاوردهای گوناگون […]
فوریه 24, 2018

پیام تسلیت شرکت آزمایش به جناب آقای هاشمی

پیام تسلیت شرکت آزمایش به جناب آقای مهندس هاشمی مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت بابت درگذشت پدر گرامیشان
فوریه 5, 2018

گام بلند آزمایش در تولید و عرضه کولرهای آبی

آزمایش در ادامه‌ روند رو به رشد خود به جهت ارتقای کیفیت و رضایتمندی مشتریان، با بکاربردن الکتروپمپ ها و الکتروموتورهای کم مصرف و همچنین اضافه نمودن کلیدهای محافظ جان در کولرهای آبی، سعی نموده در جهت اعتماد سازی و رضایت مصرف کننده و بالا بردن سطح اعتبار تولید داخلی گامی مثبت بردارد.